Aditívum STANADYNE POLAR FORMULA 0,5l

 
 
 
Úvod > Kategorie > Aditíva > STANADYNE > Aditívum STANADYNE POLAR FORMULA 0,5l
 

STANADYNE

Aditívum STANADYNE POLAR FORMULA 0,5l

Stanadyne polar formula je moderné, ekonomické zimné aditívum od renomovaného výrobcu, ktoré dáva nafte mnoho nadštandartných vlastností.
Výrobca: STANADYNE
Kód produktu:STANADYNE POLAR FORMULA 0,5l
Dodacia lehota
Dodacia lehota: na dotaz
Vaša cena: 7,64 €

Popis produktu

Prípravok STANADYNE POLAR FORMULA  je  mnohými výrobcami motorov odporúčané zimné palivové aditívum  so schopnosťou viazať vodu a vlhkosť, dáva nafte množstvo nadštandartných vlastností ako napr. čistí a chráni palivový systém pred zanášaním usadeninami a koróziou, znižuje opotrebovanie dielov čerpadiel a vstrekovacích trysiek, znižuje teplotu odlučovania  častíc parafínu z paliva a teplotu filtrovateľnosti nafty až o 13 ° C, čím zlepšuje priechodnosť nafty palivovým filtrom, zároveň uľahčuje odstraňovanie vody z paliva pri prechode palivovým filtrom, znižuje penivosť nafty. Toto aditívum tiež zvyšuje cetánové číslo nafty čím uľahčuje studené  štarty, zvyšuje výkon, znižuje hlučnosť, dymivosť motora a znižuje spotrebu paliva až o 10 %. Vhodný je pre všetky naftové motory a palivo a obsahom biozložky s obsahom do 20%.

Aplikácia: aditívum sa pridáva do nádrže pred tankovaním v pomere 1:1000 ( odporúča sa cyklus opakovať 4-6 x ročne, aby došlo ku                            komplexnej ochrane a strarostlivosti o palivový systém)

Postačuje: na 500 l paliva

Balenie: 500 ml