Aditívum STANADYNE PERFORMANCE FOR. 0,25L

 
 
 
Kategorie > Aditíva > STANADYNE > Aditívum STANADYNE PERFORMANCE FOR. 0,25L
 

STANADYNE

Aditívum STANADYNE PERFORMANCE FOR. 0,25L

Stanadyne performance formula je moderné, multifunkčné a celoročné aditívum, ktoré dáva nafte mnoho nadštandartných vlastností.
Výrobca: STANADYNE
Kód produktu:STANADYNE PERFORMANCE FORMULA 0,25l
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 72 hodín
Vaša cena: 7,00 €

Popis produktu

Prípravok STANADYNE PERFORMANCE FORMULA  je veľmi obľúbené a mnohými výrobcami motorov odporúčané palivové aditívum bez prítomnosti hygroskopického alkoholu so schopnosťou viazať vodu a vlhkosť, dáva nafte množstvo nadštandartných vlastností ako napr. čistí a chráni palivový systém pred zanášaním usadeninami a koróziou, znižuje opotrebovanie dielov čerpadiel a vstrekovacích trysiek, znižuje teplotu odlučovania  častíc parafínu z paliva a teplotu filtrovateľnosti nafty až o 13 ° C, čím zlepšuje priechodnosť nafty palivovým filtrom, zároveň uľahčuje odstraňovanie vody z paliva pri prechode palivovým filtrom, znižuje penivosť nafty. Toto aditívum tiež zvyšuje cetánové číslo nafty čím uľahčuje studené  štarty, zvyšuje výkon, znižuje hlučnosť, dymivosť motora a znižuje spotrebu paliva až o 10 %. Vhodný je pre všetky naftové motory.

Aplikácia: aditívum sa pridáva do nádrže pred tankovaním v pomere 1:500 ( odporúča sa cyklus opakovať 4-6 x ročne, aby došlo ku                            komplexnej ochrane a strarostlivosti o palivový systém)

Postačuje: na 125 l paliva

Balenie: 250 ml